Про комплекс | ЖК Park Residence | ЖК Паркова Резиденція

Новий стандарт життя
Сучасний дизайн і стильна архітектура

ЖК Park Residence створений відповідно до скандинавської філософії хюгге, в якій максимум уваги приділено комфорту і безпеці жителів. А сучасний дизайн фасаду і двоскатний дах з металочерепиці вигідно виділяє комплекс серед інших ЖК столиці.

Квартири та приміщення на будь-який смак

Архітектори розробили 20 окремих планувань квартир в ЖК Park Residence, площею від 34 до 82 кв. м. А на 7-8 поверхах розташовані дворівневі квартири класу люкс, які по достоїнству оцінять цінителі вільного простору.

Малоповерхове будівництво

Ми дбаємо про комфорт мешканців. Тому повністю відмовилися від концепції «мурашника». Всі будинки комплексу будуються висотою не більше 8 поверхів, тому кожен отримає достатньо простору для життя і відпочинку.

Гарантія безпеки

Цілодобова охорона і відеоспостереження внутрішньої території гарантують абсолютну безпеку кожного жителя. Ви можете бути спокійними за своїх дітей, коли вони граються на території комплексу.

Екологічні матеріали

Спеціалісти проводять незалежну експертизу всіх матеріалів, які використовуються в ході будівництва. Ми гарантуємо, що будівництво екологічне і доводимо це документально. Результати всіх експертиз Ви можете подивитися в відділі продажів.

Спорт і розваги

Територія ЖК повністю обладнана для комфортного дозвілля жителів. Для любителів спорту є бігові доріжки та спортивні майданчики, а для любителів відпочити на природі - обладнані зони барбекю, альтанки, красиві фонтани та алеї для прогулянок.

Бізнес на території комплексу

Цокольний і перший поверх комплексу повністю займають приміщення для бізнесу. Починайте свою справу прямо на території комплексу - ми пропонуємо найкращі умови для жителів Park Residence.

Паркінг

На території комплексу є 6 підземних опалювальних паркувальних майданчиків, кожен з яких вміщує по 32 автомобілів. В кожному паркінгу, підземному та гостьовому,  буде встановлено систему заправки для електромобілів.

192
Паркувальних місць в 6 опалювальний підземних паркінгах
Виберіть свою квартиру
в ЖК Park Residence
Вибрати квартиру
Ми дбаємо про вас
і вашому часу!
Замовте безкоштовний дзвінок, ми передзвонимо протягом 30 секунд
Написати нам
Записатися на перегляд
Замовити трансфер