Купити квартиру в ЖК Park Residence | ЖК Паркова Резиденція

СТИЛЬ. АМБІЦІЇ. ЗМІНИ.

park_img
logo

ЖК Park Residence: що тут особливого? Тут є все.

Житловий комплекс Park Residence - про новий стандарт життя. Це коли:

  • Живеш недалеко від столиці, але насолоджуєшся тишею та красою природи.
  • Не втомлюєшся від височенних бетонних джунглів, а відчуваєш простір та свободу. Сусіди-багатоповерхівки далеко, бо площа комплексу 4 га.
  • Не переймаєшся через затори у дворі, а просто гуляєш красивою та доглянутою прибудинковою територією без машин, адже тут - 2 заїзди та підземний паркінг.
  • Впевнений в особистій безпеці та безпеці сім'ї, бо територія закрита, а охороною займається професійна охоронна компанія.

Набрати повні легені свіжого повітря, прислухатись до сміху дітей та щебету пташок – це відчуття нового формату життя, де не потрібно обирати між комфортом і екологічністю.

park_img
Відчуття простору

ЖК Park Residence має вражаючу територію комплексу — 4 Га, без машин у дворі та сусідства безлічі безликих багатоповерхівок. Ніякої міської тисняви, лише просторе подвір’я за дитячими майданчиками та парк площею 700 кв. м в двох хвилинах від дому.

Екологічність

В питаннях екологічності та безпечності будматеріалів не може бути ніяких компромісів — це підтверджується регулярними незалежними експертизами, результати яких доступні кожному. Відпочивайте духовно та фізично, все інше ми візьмемо на себе.

Дизайн в естетиці хюґе

Коли так набридла одноманітна забудова, коли хочеться відчувати увагу до деталей та оточити себе красою — ЖК Park Residence втілив не швидкоплинні тенденції, а вічний у своїй функціональності та елегантній простоті скандинавський стиль. Він відображає не лише красу, але й продумане освітлення та якісні матеріали.

Далеко від шуму

Не дивлячись на те, що Park Residence знаходиться лише в 3 км від Києва, рівень шуму в 3 рази менший ніж у столиці. При цьому, рівень чистоти повітря більш ніж в 2 рази вищий за результатами щоденних вимірів. Навіщо погоджуватись на менше у питаннях, що стосуються здоров’я?

Беззаперечна безпека

Закритий двір з пропускною системою, цілодобова охорона з двома стаціонарними постами і продумана система відеоспостереження. Насолоджуйтесь відпочинком і часом з сім’єю, поки ми турбуємось про головне.

park_img
park_img
Для комфортного життя, вам навіть не потрібно покидати межі ЖК

СТИЛЬ. АМБІЦІЇ. ЗМІНИ - ВАШ ЖК

ЖК PARK RESIDENCE

park_img
Хочете жити з комфортом і не їхати світ за очі? Достатньо стати власником вишуканого житла у Park Residence

В динамічному ритмі сучасного життя так важливо знайти свій острівок спокою. Ми втілили його у Park Residence, де більше не потрібно розриватись між безліччю локацій і намагатись віднайти додаткові години у добі – все необхідно під рукою.

Та навіть більше.

Найкраща інвестиція — вкладення у свій затишок та спокій

Софіївська Борщагівка стрімко розвивається, завдяки швидкому темпу забудови і покращенню інфраструктури. Всього в 3 км від Києва ви знайдете комфорт нарівні з містом та спокій заміського життя. Саме ці фактори роблять ЖК Park Residence ідеальною інвестицією, адже ціни на квартири лише зростають.

Адже незалежно від розвитку інструментів інвестування, нерухомість все ще посідає перше місце завдяки своїй надійності і росту вартості та попиту, які покривають інфляцію та гарантують збереження й навіть зростання активів. Разом з UD Company вкладайтесь не тільки в щасливі спогади та емоційне благополуччя, але й у фінансове.

Вкладаючись в квартиру, неважливо, для оренди, або для подальшого перепродажу — ви гарантовано отримаєте стабільне зростання ціни, особливо високе у перспективних районах.

park_img
Ми дбаємо про вас
і вашому часу!
Замовте безкоштовний дзвінок, ми передзвонимо протягом 30 секунд
Написати нам
Записатися на перегляд
Замовити трансфер