Концепція

Park Residence - це житловий комплекс нової ери, який створений, щоб зробити життя комфортнішим у всіх його проявах. Це справжнє втілення скандинавської філософії хюгге, в якій ідеально поєднуються затишок, безпека та гарний настрій.

Життя в мегаполісі йде на високих швидкостях. І щоб встигнути все, не можна втрачати ні хвилини. Час коштує дорого. І ми це прекрасно знаємо. Тому в Park Residence ми створили унікальну інфраструктуру життя, де ви можете працювати, відпочивати, виховувати дітей і насолоджуватися кожним днем.
Дізнатися більше
Park Residence створений для людей, які цінують свій час і хочуть захистити себе від галасливої метушні мегаполісу. Це простір для тих, хто любить комфорт і прагне бути в тренді.
Щоб жити на повну, Вам навіть не обов'язково залишати територію комплексу, адже на відстані 7 хвилин спокійним кроком тут є практично все, що може знадобитись.

Park Residence - це життя на високих обертах, в якому завжди буде місце тиші і спокою.

Скандинавські країни завжди називають місцем, де живуть найщасливіші люди у світі.

Секрет вже давно розгаданий - він криється в життєвій філософії хюгге, яку ми втілили в ЖК Park Residence. Це тепло і затишок, незалежно від пануючої за вікном погоди, обійми рідних і аромат свіжоспеченого пирога на кухні. Це коли можна сховатися від робочих дедлайнів, які ніби змовилися, за дверима наповненою парою і квітковими ароматами ванній.

Дізнатися більше
Park Residence
Живи. Працюй. Відпочивай.
Виберіть свою квартиру
в ЖК Park Residence
Вибрати квартиру
Дізнатися більше
Ми дбаємо про вас
і вашому часу!
Замовте безкоштовний дзвінок, ми передзвонимо протягом 30 секунд
Написати нам
Записатися на перегляд
Замовити трансфер