ЯКІСТЬ І ЩЕ РАЗ ЯКІСТЬ

Естетичні та практичні фасади

Фасад виконано по системі утеплення Ceresit, з нашаруванням утеплюючої мінеральної вати товщиною 100мм, фасадної сітки, а також з довговічним декоруванням за допомогою силікон-силікатної камінцевої декоративної штукатурки. Кошики для кондиціонерів виготовлені за індивіду

Теплозберігаючі стіни

Зовнішні та несучі стіни та перегородки виконані із червоної керамічної повнотілої цегли на цементно-піщаному розчині, що дозволяє підтримувати оптимальну температуру в будинку. Вони армовані металевою, зварною сіткою, що гарантує ідеально рівну поверхню. Міжквартирні перегородки виконані за технологією подвійної кладки в ½ цеглини та з використанням шумопоглинаючої ізоляції.

Світлі та великі вікна

В скати покрівлі вбудовані оснащені фільтром від пилу та комах мансардні вікна VELUX, профіль яких виготовлено з лакованого дерева. Також вони мають коміри, які забезпечують герметичне з’єднання між вікном і покрівельним матеріалом, до того ж, гарантують надійне відведення води навколо вікна. На інших поверхах встановлено п’ятикамерні профілі VEKA з протизламними зачепами.

Надійна система безпеки та міцні двері

Ми робимо все, аби ви відчували себе затишно та безпечно, саме тому в Park Residence закрита територія з охороною та автоматичним пропускним пунктом за допомогою зчитування автономерів, цілодобове відеоспостереження і найсучасніші системи контролю доступу з відеодомофонами. Двері в квартирах — металеві, з двома замками, а також індивідуально розробленим дизайном.

Безпечні сходи

Сходи у комплексі створено за індивідуальним замовленням, адже, проектуючи їх, ми хотіли забезпечити максимальну пожежну безпеку та комфорт, а все завдяки тому, що вони ширші за стандартні варіанти. Вони виготовлені з бетону С20/25 та армовані стрижнями сталевої арматури класу А400С. Сходи між поверхами дворівневих квартир виконані з металевих елементів та дерев’яних сходинок товщиною 40 мм.

Довговічний фундамент

Одна з головних переваг ЖК Park Residence — довговічність конструкції, адже при будівництві був виконаний монолітний армопояс з бетону С20/25, армований стрижнями сталевої арматури класу А400С, який робить будинок стійким. В основі використано монолітні фундаментні плити товщиною 600 мм, а перекриття виконано монолітними плитами з бетону або залізобетону, залежно від поверху.

Дизайн продумано в кожному куточку комплексу

ЖК має підвісні стелі з обшиванням гіпсокартонними листами з прихованою підсвіткою по периметру, а стіни оздоблені декоративною штукатуркою з ефектом шовку. Підлоги та також сходові марші та площадки облицьовано керамогранітною плиткою.

Водостічна система та покрівля

Покрівля у ЖК двоскатна, вкрита фальцевими панелями з металу, виконана по дерев’яній кроквяній системі, дерев’яні елементи якої оброблені вогнебіозахистом. Також вона утеплена мінеральною ватою та пароізоляційною плівкою. Для захисту перехожих від падіння снігу з покрівлі, змонтовані двотрубні снігозатримувачі високої ефективності, а водостічна система виконана металевими ринвами та водостічними трубами, які виконують свої функції навіть взимку завдяки підігріву системи.

Балкони та тераси

Всі балкони та тераси облицьовані керамогранітною плиткою, дотичні до балконів фасади облицьовані плінтусом із керамічної плитки, а по обідках встановлено металеві капельники для відведення води. Металеві та скляні огородження балконів та терас виконані по індивідуальному замовленню і відображають скандинавський стиль комплексу.

Ліфти

Ліфти — надійні, швидкісні та безшумні, виробництва Ozbesler і облицьовані гранітними плитами. Вони мають станцію керування преміум класу, а також лебідку номер один у світі Alberto Sassi (Італія).

Система водопостачання та опалення

Розводка холодного, гарячого водопостачання та опалення виконана комплектуючими компанії "Uponor" з труб шитого поліетилену, прокладка трубопроводів каналізації виконана з ПВХ труб компанії Valrom. Система опалення виконана на основі індивідуальних газових котлів і вертикальних радіаторів.

Надійна система безпеки

Ми робимо все, аби ви відчували себе затишно та безпечно, саме тому в Park Residence закрита територія з охороною та автоматичним пропускним пунктом за допомогою зчитування автономерів, цілодобове відеоспостереження і найсучасніші системи контролю доступу з відеодомофонами.

Благоустрій та краса навколо

Тротуари, паркомісця та проїзди вимощені плиткою ФЕМ, яка славиться своєю довговічністю. Також, до її плюсів належить збільшення рівня безпеки пішоходів, адже водії підсвідомо зменшують швидкість на тротуарній плитці. А за стінами оселі на вас чекають зелені зони з декоративними рослинами, газони і розумною системою автоматичного поливу.

Внутрішні силові комунікації та слабкострумні мережі

Внутрішнє електропостачання виконано мідною, кабельною продукцією ТМ «ЗЗЦМ» з достатньою кількістю електроточок на квартиру. На мансардному поверсі для прокладання силових кабелів використано металорукав із гладкою поліуретановою ізоляцією.

Квартира готова для втілення ваших ідей

Стіни у квартирах покриті екологічною, антисептичною, цементно-вапняною штукатуркою машинного нанесення, зовнішні кути обрамлені пластиковими, штукатурними, перфорованими кутиками. Підлога вкрита цементно-піщаною стяжкою на шумопоглинаючому шарі гемофону товщиною 10мм.

Ми дбаємо про вас
і вашому часу!
Замовте безкоштовний дзвінок, ми передзвонимо протягом 30 секунд
Написати нам
Записатися на перегляд
Замовити трансфер