ЯКІСТЬ І ЩЕ РАЗ ЯКІСТЬ

Вибір майбутнього житла – питання, в якому компроміси і сумніви неприйнятні, тому UD Company робить ставку на побудову довірчих і відкритих відносин з майбутніми мешканцями.

Ваша впевненість в завтрашньому дні – наш головний актив, який ми підтримуємо безапеляційною якістю, яка починається з уваги до найменших нюансів, таких як оснащення ліфтів лебідкою номер один в світі – Alberto Sassi (Італія), а також дизайнерського оформлення кабіни і всіх зон загального використання із застосуванням граніту та інших матеріалів преміум-класу. Адже затишок починається саме з таких деталей.

Також, в ЖК Park Residence ви завжди можете розраховувати на щоденний звичний комфорт завдяки продуманій незалежнії системі опалення, яка забезпечує оптимальну температуру на кожному з 9 поверхів комплексу. А двускатна, фальцева, утеплена мінеральною ватою покрівля не пропускає ні вологу, ні холод в будь-який час року, зберігаючи тепло в будинку і душі незважаючи на те, що приносить нам примхлива погода.

Всі деталі комплексу втілили в собі скандинавську філософію Хюгге, яка поєднує в собі функціональність з естетичністю – вона відображається в усьому, починаючи від високої якості і екологічності будматеріалів, закінчуючи наявністю сучасного дитячого садка і зелених зон відпочинку у дворі. Адже що означає краса, якщо вона не сусідить з таким же пропрацьованим наповненням?

Поспішайте вибрати свою ідеальну квартиру, площею від 34 до 184 квадратних метрів, яка створена для будь-яких ваших найсміливіших ідей і дизайнерських рішень, адже залишилося зовсім недовго до введення в експлуатацію!

881
Затишних, комфортних
і теплих квартир
8
Поверхів в 6 сучасних
будинках житлового комплексу
34-184 м²
Площа квартир
з продуманим плануванням
2021 рік
Введення в експлуатацію
і видача ключів в будинку №1

Виберіть комфортну
планування квартири
прямо зараз

Підбір квартир по параметрам
Кімнат
1
2
3+
Площа, м 2
від 40
до 120
Поверх
від 1
до 30
Будинок
Вибрати
Секція
Вибрати
Ми дбаємо про вас
і вашому часу!
Замовте безкоштовний дзвінок, ми передзвонимо протягом 30 секунд
Написати нам
Записатися на перегляд
Замовити трансфер